Skip links

Dertlerimince #2 – 09.06.2022 – Kim o, deme boşuna Benim,ben.. Öyle bir ben ki gelen kapına Baştan başa sen! (Sevmek, sevilmek) – Yusuf Karataş

Bu bölüm biraz kusurlu kusurumuza bakmayın.

Arkadaşlar lütfen yapmayın biz çok mutluyuz, sadece bölümde hüzün anlattık bu kadar üzülmeyin lütfen herkes isyan etti amacım üzmek değildi özür dilerim sadece anlattık.

Kim o, deme boşuna Benim,ben.. Öyle bir ben ki gelen kapına Baştan başa sen! Demiş Özdemir Asaf, sevmek sevilmek nedir ki? Bilen var mı gerçekten, hiç sevildin mi sen? 

Ben hatırlamıyorum sevildiğimi saf birisi tarafından, sevsem de sevilmedim galiba hep hayal kırıklığı.

Birisi vardı aslında bedeninde beyninde kusur olsa da, gönlü kalbi dünyalar kadar her şeyi ile seven. Her ne karşılık versen de olmayınca olmuyor işte,

 peki ya babalarımız bizi saf sevenler onlar değil mi ne olursak olalım vazgeçmeyen, ne yaparsak yapalım hep sonunda affeden, kendisi olmasa bile gölgesi bize güven veren dağ gibi arkamızda duran babalarımız değil mi?

Sevmek sevilmek güzel şey kötü olmayın kötülük karşınızdakini kırmaktan onu sevgisiz bırakmaktan başka bir şey değil, biz kötü insanlar değiliz sadece severiz, kırmayın insanların güzel kalbini arkanızda kırık bir kalp bırakmayın boşuna. 

Yaşadığınız gibi sevin sevdikçe sevilin üzmeyin kırmak ah almak sizi seven birini köşede yalnız bırakmak, sizi seven yerine sizi üzecek birini tercih etmek, size bir sürü fedakarlık yapmış birisini görmezden gelmek, bunlardır sizi kötü insan yapan kötü olmayın lütfen.

Yusuf Karataş’a sevgiler.

Yusuf Karataş İnstagram: https://www.instagram.com/_abobo._/

Send in a voice message: https://anchor.fm/sametkecici/message

Leave a comment

Kaydır