GEFORCE NOW NEDİR?


GeForce NOW, doğrudan buluttan dizüstü bilgisayarınıza, masaüstünüze, Mac’inize, SHIELD TV’nize veya Android cihazınıza gerçek zamanlı oyun sunan NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun akışı hizmetidir. Mağaza hesaplarınıza bağlanın ve kendi oyun kitaplığınızı yayınlayın ya da en sevdiğiniz ücretsiz oynanabilen oyunları oynayın. Desteklenen oyunlar için bulut tasarruflarıyla, oyununuzu kaldığınız yerden, desteklenen herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun alabilirsiniz.


GEFORCE NOW NEREDE?


GeForce NOW şu anda Kuzey Amerika ve Avrupa’da mevcuttur. Kullanılabilir sunucuların listesi ve mevcut durumları için sunucu durumu sayfasını ziyaret edin.


GEFORCE NOW’A NASIL KATILIRIM VE NE KADAR MALİYET EDİYOR?


GeForce NOW iki üyelik seçeneği sunar; Özgür ve Kurucular.


Üyelik sayfanızın ziyaret edin.


STANDART ERİŞİM VE ÖNCELİKLİ ERİŞİM ARASINDAKİ FARK NEDİR?


Ücretsiz üyeler GeForce NOW sunucularına standart erişim için uygunken, Kurucular üyeleri öncelikli erişim elde eder ve bir oyuna başlarken onları sıraya yerleştirir. Standart erişime sahip üyeler, sunucu kullanılabilirliğine bağlı olarak kuyrukta daha uzun bekleme süreleri yaşayabilir.ŞİMDİ GEFORCE İÇİN KAYIT OLMAK İÇİN NE ÖDEME YÖNTEMLERİNİ KULLANABİLİRİM?


Kabul edilen ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için üyelik sayfamızı ziyaret edin.

Faturalandırma ve ödemeler hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın TIKLA 

KREDİ KARTIM ÜCRETSİZ DENEME SÜRESİ NEDEN ÜCRETLİ?


Ödeme yönteminin kimliğini doğrulamak için küçük bir bekletme yapıldı. Genellikle 3-5 iş günü içinde kaldırılır.Ücretleri gayet makul ve iyi 

Samet Keçici
Araç çubuğuna atla